Jesteś tutaj:Kultura Zagrali i Poszli oraz Mesabi po raz trzeci razem w Młynie
poniedziałek, 08 października 2018 09:36

Zagrali i Poszli oraz Mesabi po raz trzeci razem w Młynie

 
Zagrali i Poszli oraz Mesabi po raz trzeci razem w Młynie źródło: zdjęcie wydarzenia

W najbliższy, sobotni wieczór odbędzie się trzecia edycja imprezy FOLK&ROCK, w trakcie której na scenie wystąpią dwa gnieźnieńskie zespoły.

W gościnnych murach Klubu Muzycznego "Młyn" ponownie odbędzie się wyjątkowy koncert zespołów, które są dobrze znane publice z Grodu Lecha. W sobotę 13 października od 20:00 pojawią się dwie różne kapele, reprezentujące dwa różne światy muzyczne, ale bardzo dobrze zaprzyjaźnione ze sobą. 

Mesabi - ciężkie rockowe brzmienia przenoszące w lata 80., a także  Zagrali i Poszli, który uczyni dużo hałasu na folkową nutę. Będzie też jeszcze jedna okazja do wspólnej zabawy - w tym samym roku 50. urodziny obchodzić będą liderzy obu zespołów - Darek Pajkert oraz Andrzej Janka, którzy razem chodzili do szkoły: Będzie nam szczególnie miło, gdy wpadną nasi przyjaciele i znajomi ze szkolnych ław, z drużyn harcerskich, z podwórek i trzepaków! Wpadnijcie - powspominamy! - zapraszają na koncert.

Bilety 15 zł (w dniu koncertu 20 zł) będzie można wciąż kupić w Młynie oraz MOK-u.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane