Jesteś tutaj:Kultura „Zostań herosem niepodległości"
środa, 24 października 2018 13:35

„Zostań herosem niepodległości"

  mn
„Zostań herosem niepodległości" zdjęcie nadesłane

Ogłoszony został konkurs na najwierniejsze odzwierciedlenie postaci sprzed stu lat (1918/1919). Dedykowany jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów publicznych i niepublicznych Miasta Gniezna.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o kontakt z wychowawcami lub dyrektorami placówek, do których uczęszczają. Zgłoszenia uczestników składają przedstawiciele szkół podstawowych i gimnazjów do 2 listopada 2018 mailowo lub osobiście w Urzędzie Miasta Gniezna ul. Lecha 6.

Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie do trzech reprezentantów. Finał i wyłonienie zwycięzców konkursu oraz wyróżnienia zostaną wręczone 11 listopada 2018 w ramach Święta Niepodległości w Gnieźnie. W najbliższych dniach zostanie przedstawiony regulamin i karta zgłoszeniowa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 61 426 04 34.

1 komentarz

  • Link do komentarza Piotr.P środa, 24 października 2018 14:08 napisane przez Piotr.P

    Konkurs to nie dzieło sztuki,nie może być dedykowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane