Jesteś tutaj:Kultura Zostań wolontariuszem WOŚP
wtorek, 06 listopada 2018 09:18

Zostań wolontariuszem WOŚP

 
Zostań wolontariuszem WOŚP zdjęcie nadesłane

Centrum Kultury Scena To Dziwna zwraca się do zainteresowanych wolontariatem w nadchodzącej 27.edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o zgłaszanie się do zapisów.

Sztab kolejnego, 27 finału WOŚP po raz kolejny rozpoczął pracę w gościnnych murach eSTeDe, choć położonych tymczasowo w innym miejscu. W wydarzeniu, które odbędzie się 13 stycznia 2018 roku, zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

Wszystkich chętnych, którzy będą chcieli wziąć udział w WOŚP, proszeni są o przybycie do tymczasowej siedziby CK "eSTeDe" ul. Sienkiewicza 12a (róg ul. Jana Pawła II, dawny budynek policji) w poniedziałek 12 listopada od godziny 9:00 do 17:00, we wtorek 13 listopada od godziny 16:00 do 19:00 oraz w środę 14 listopada od godziny 16:00 do 19:00. Zaproszone są osoby dorosłe oraz niepełnoletnie wraz z opiekunami prawnymi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane