Jesteś tutaj:Kultura Wieczór wspomnień w Żydowie
środa, 07 listopada 2018 08:33

Wieczór wspomnień w Żydowie

  mnopr
Wieczór wspomnień w Żydowie zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę w Wiejskim Domu Kultury w Żydowie odbył się Wieczór Wspomnień, w trakcie którego przypominano postacie, które na zawsze zapisały się w pamięci jego uczestników.

Pośród nastrojowo stworzonej scenerii i przy licznie zgromadzonej widowni, uczestnicy tej swojego rodzaju wieczornicy wspominali wszystkich tych, którzy na stałe zapisali się w zbiorowej pamięci. Spotkanie urozmaicone było czytanymi wierszami, przeplatanymi z muzyką odpowiednio dobraną na tą okoliczność. Było to już kolejne tego typu wydarzenie, do którego okolicznych mieszkańców zaprosiło Towarzystwo Przyjaciół Żydowa.

Aby jednak nie była to tylko uczta duchowa, ale także i dla ciała, dla uczestników przygotowano również poczęstunek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane