Jesteś tutaj:Kultura Rocznicowe Czytanie z Virginią Woolf w tle
czwartek, 08 listopada 2018 09:16

Rocznicowe Czytanie z Virginią Woolf w tle

 
Rocznicowe Czytanie z Virginią Woolf w tle archiwum redakcji

Przed miłośnikami literatury kolejne, otwarte spotkanie w ramach Rocznicowych Czytań. Tym razem poświęcone ono będzie angielskiej pisarce Virginii Woolf.

W piątek 16 listopada o godzinie 17:00 w Czytelni na Piętrze, działającej w bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego, odbędzie się spotkanie literackie, w trakcie którego wspominana będzie twórczość konkretnego autora. Rocznicowe Czytanie jest akcją, zapoczątkowaną kilka lat temu przez gorzowską poetkę Beatę Patrycję Klary, a które do dziś rozprzestrzeniło się na cały kraj. Założeniem jest spotkanie się tego samego dnia i o tej samej godzinie, by wspólnie poznawać i dyskutować o twórczości wybranych autorów.

W tym roku w Czytelni na Piętrze omawiana będzie postać Virginii Woolf. Postać angielskiej pisarki poznamy w trakcie spotkania prowadzonego przez Irminę Kosmalę, a motywem przewodnim będą słowa publicystki "Znów owinęłam się szczelnie w swoją osobowość". Zapraszamy do udziału!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane