Jesteś tutaj:Kultura „Walczyli o Niepodległą” - wystawa w bibliotece
środa, 14 listopada 2018 10:01

„Walczyli o Niepodległą” - wystawa w bibliotece

 

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza na tytułową wystawę autorstwa Pawła Trygalskiego, która zostanie otwarta w czwartek.

Wpisując się w obchodzone w tym roku stulecie odzyskania niepodległości oraz wybuchu powstania wielkopolskiego, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza na kolejną inicjatywę organizowaną w swoich murach.

Tym razem będzie to wystawa przygotowana przez regionalistę i propagatora pamięci o wyzwoleńczym zrywie sprzed stu lat - Pawła Trygalskiego. Wernisaż odbędzie się w czwartek 12 listopada o godzinie 12:00 w sali wystawowej im. Ludwika Krumreya w siedzibie biblioteki przy ul. Staszica 12a. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane