Jesteś tutaj:Kultura Prezenty i dekoracje na święta - zrób je na warsztacie
środa, 14 listopada 2018 18:54

Prezenty i dekoracje na święta - zrób je na warsztacie

 
Prezenty i dekoracje na święta - zrób je na warsztacie archiwum redakcji

Stowarzyszenie RAZEM organizuje kolejną edycję warsztatu artystycznego - spotkanie jest otwarte dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w rękodzielnictwie.

Tradycyjnie przed świętami zapraszamy do Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszczących się przy ul. Kolejowej 2. To idealna okazja, by zrobić prezent dla bliskich lub dekoracje do domu na święta. Ideą jest otwarcie się na mieszkańców Gniezna i okolic, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rękodzielnictwie.

Edycja zimowa zawsze przyciąga wielu odbiorców, zarówno stałych bywalców, jak i nowe twarze. Dużo inspiracji, ciekawych pomysłów na prezenty świąteczne i ozdoby własnej roboty - w tym roku królują choinki, bałwany i mikołaje.

Warsztat, który odbędzie się w sobotę 1 grudnia w godzinach 10:00 - 14:00, prowadzony będzie przez uczestników WTZ. Podczas trwania warsztatu zapraszamy także na kiermasz prac WTZ. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane