Jesteś tutaj:Kultura 40-lecie działalności Krzysztofa Szymoniaka
wtorek, 04 grudnia 2018 10:16

40-lecie działalności Krzysztofa Szymoniaka

  mnopr
40-lecie działalności Krzysztofa Szymoniaka archiwum redakcji

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna i Klub Dyskusji o Książce, zapraszają na spotkanie z tytułowym twórcą z okazji jubileuszu jego pracy kulturalnej.

Dyrekcja BMPG i prowadzący KDoK, z okazji 40-lecia aktywności literackiej, animatorskiej i artystycznej Krzysztofa Szymoniaka, zapraszają na spotkanie z tym poetą, krytykiem literackim i twórcą, autorem licznych publikacji dotyczących literatury i poezji. Odbędzie się ono w środę 12 grudnia w sali reprezentacyjnej gnieźnieńskiej książnicy przy ul. Staszica 12a o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane