Jesteś tutaj:Kultura MOKołaje na Rynku
czwartek, 06 grudnia 2018 19:02

MOKołaje na Rynku

 
MOKołaje na Rynku fot. Rafał Wichniewicz

Spora grupa gnieźnian przybyła w czwartkowe, późne popołudnie na główny plac miasta, gdzie odbyły się tradycyjne, coroczne MOKołaje oraz inne atrakcje.

Wraz z trwającym Jarmarkiem Bożonarodzeniowym, nie brakuje także programu innych wydarzeń, przygotowanych z tej okazji. W czwartek na Rynek przyjechały MOKołaje a w więc gnieźnieńscy motocykliści, którzy przebrani za "mikołaje" przywieźli ze sobą także różne słodkości dla najmłodszych. Tych ostatnich rzecz jasna nie brakowało, a poza tym czekały na nich także warsztaty z dekorowania pierników w autobusie MPK lub też z tworzenia kartek świątecznych. 

Ponadto, w trakcie odbywającego się koncertu dla dzieci "Na zimowy czas", na fotelu przy rozświetlonej choince można było sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem. To nie koniec atrakcji na ten czas, bowiem już jutro o godzinie 17:00 odbędzie się zimowa zumba, po której o 17:15 gnieźnieńskie morsy po raz kolejny zażyją kąpieli w specjalnie na to przygotowanych basenach. O 18:00 odbędzie się wspólne, świąteczne śpiewanie z MOK-iem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane