Jesteś tutaj:Kultura Świąteczny Targ Wiejski ponownie przed Starostwem
poniedziałek, 17 grudnia 2018 11:26

Świąteczny Targ Wiejski ponownie przed Starostwem

 
Świąteczny Targ Wiejski ponownie przed Starostwem fot. Rafał Wichniewicz

Po raz kolejny przed gmachem urzędu przy ul. Jana Pawła II pojawiły się stoiska lokalnych producentów i wyrobników, które mogą urozmaicić świąteczny stół.

Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, tradycyjne potrawy, wędliny, a także muzyka na żywo i gwiazdkowe niespodzianki zagościły w poniedziałkowy ranek przed Starostwem Powiatowym. Wszystko to za sprawą kolejnej edycji Świątecznego Targu Wiejskiego, które zorganizowało Centrum Kultury Scena To Dziwna wraz z Wielkopolską Izbą Rolniczą.

Od godziny 10:00 do 16:00 wszyscy, którzy pojawią się na ul. Jana Pawła II, mogą liczyć na ofertę kilku stoisk pełnych regionalnych produktów, wypieków czy dekoracji i stroików idealnych na domową ozdobę lub świąteczny prezent. Na każdego, kto zmarzł przy panujących mroźnych temperaturach, czekał gorący barszcz przygotowany specjalnie na tę okazję. 

Nie da się ukryć, że Świąteczny Targ Wiejski na stałe zagościł w kalendarzu powiatowych imprez, których celem jest między innymi promocja lokalnej przedsiębiorczości oraz wsparcie sprzedaży bezpośredniej rodzimych produktów. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane