Jesteś tutaj:Kultura Pracownia św. Mikołaja w bibliotece
poniedziałek, 17 grudnia 2018 17:06

Pracownia św. Mikołaja w bibliotece

  mn
Pracownia św. Mikołaja w bibliotece zdjęcie nadesłane

Święta Bożego Narodzenia już blisko. Warto było odkryć świąteczne historie, poznać Bałwana z książek i wziąć udział w niesamowitych świątecznych warsztatach.

W Filii nr 2 Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica 12a powstała "książkowa" pracownia św. Mikołaja. Każdy mały czytelnik mógł poznać bożonarodzeniowe tradycje, a także ich historię, ale również w trakcie wizyty w bibliotece każdy odwiedzający mógł własnoręcznie wykonać świąteczne ozdoby i zapoznać się z przepięknymi wigilijnymi opowieściami.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane