Jesteś tutaj:Kultura Gentle Swing i młodzi wokaliści zagrają dla Bartka
środa, 09 stycznia 2019 10:37

Gentle Swing i młodzi wokaliści zagrają dla Bartka

  mnopr
Gentle Swing i młodzi wokaliści zagrają dla Bartka zdjęcie nadesłane

W najbliższą sobotę odbędzie się trzecia edycja koncertu charytatywnego, którego celem jest zbiórka pieniędzy na pomoc dla Bartka Labrenza.

W tym roku, organizatorzy postanowili pomóc Bartkowi Labrenzowi z Gniezna. Rok temu Bartuś potrzebował bardzo dużą kwotę na niezbędne ortezy. Podczas zeszłorocznego koncertu prowadzone były licytacje, podczas których ludzie bardzo zacięcie przebijali ceny. Nic w tym dziwnego, bo przedmioty były bardzo atrakcyjne i bardzo użytkowe, a dzięki zbiórce udało się zebrać 2200 zł

W tym roku wystąpią muzycy jazzowi z zespołu GentleSwing oraz młodzi uczniowie z klasy wokalnej Juliana Kuczyńskiego, lidera zespołu oraz klasy pianina jazzowego Małgorzata Szczwany. To właśnie oni zagrają dla Bartka piosenki świąteczne w swingowych i jazzowych aranżacjach.

Nie zabraknie także licytacji - w tym roku licytować będzie można między innymi piękne obrazy namalowane przez Magdę, młodą wokalistkę o dużych zdolnościach plastycznych, haftowane poduszki z manufaktury Adelka Pracownia Artystyczno-Krawiecka, czy też "rzeźby" z metalowych elementów części motocyklowych w postaci miniatur silników, a w rezultacie - zegarów. Zapraszamy również do przekazywania wszelkich przedmiotów, który mają walory pozwalające na poddanie ich licytacji.

Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w Gnieźnie i jego włodarze, koledzy motocykliści z ClassiC MC Poland, którym jak zwykle nie brak chęci do pomocy! Zbiórkę pieniędzy do puszek na miejscu w muzeum prowadzić będą wolontariusze ze stowarzyszenia Żyrafa z Gniezna, którzy zawsze bezinteresownie pomagają nam we wszelkich zbiórkach. 

Dla wszystkich gości rodzice Bartka przygotowują skromny poczęstunek w postaci ciasta i gorących napojów. Nie może Was tam zabraknąć! 

Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia w Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 49b/4 (teren jednostki wojskowej) o godz. 14:00. 

Historię Bartusia Labrenza możecie poznać tutaj: https://www.siepomaga.pl/pomocdlabartka

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane