Jesteś tutaj:Kultura Żydowo też zagrało dla WOŚP
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:11

Żydowo też zagrało dla WOŚP

 
Żydowo też zagrało dla WOŚP zdjęcie nadesłane

Do udziału w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyło się także wiele mniejszych ośrodków, które organizowały swoje imprezy i licytacje.

Tak było również w podgnieźnieńskim Żydowie, gdzie po raz kolejny zorganizowany został sztab, na którym pojawiło się trochę atrakcji oraz sporo fantów przygotowanych do sprzedaży. Całe wydarzenie odbywało się w sali gimnastycznej miejscowego domu socjalnego, gdzie przed zgromadzonymi zaprezentowali się najmłodsi mieszkańcy z przygotowanym na tę okazję programem artystycznym oraz uczniowie ćwiczący karate. 

W międzyczasie trwały także licytacje najróżniejszych fantów, o których kupno nierzadko toczyły się "kwotowe" boje. Jednocześnie wszyscy uczestnicy mogli liczy na poczęstunek oraz kawę i herbatę, ale także nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych gości wydarzenia. Ostatecznie do godzin wieczornych miejscowemu sztabowi udało się uzbierać kwotę 32 tysięcy złotych

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane