Jesteś tutaj:Kultura Koncert Mateusza Ziółko już w marcu
środa, 20 lutego 2019 12:39

Koncert Mateusza Ziółko już w marcu

 
Koncert Mateusza Ziółko już w marcu źródło: Passion ARMA Events

Już 8 marca 2019 roku na zaproszenie agencji Passion ARMA Events, w Królewskim Mieście Gnieźnie wystąpi Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

Uczestnik programów „Mam talent” i „Must Be The Music – Tylko Muzyka” wystąpi ze swoim zespołem specjalnie w piątkowy wieczór, w dniu kobiet! W 2013 roku Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 40 milionów wyświetleń.

26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty”. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, a Jego single gościły na wszystkich popularnych listach przebojów i zajmowały tam czołowe miejsca. Ich wyświetlenia w serwisie YouTube są liczone tylko w milionach. Muzyk intensywnie koncertuje w całej Polsce, ale w pierwszej stolicy Polski wystąpi po raz pierwszy.

Kilka tygodni temu artysta wygrał popularne telewizyjne show Polsatu - "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie spektakularnie wcielił się największe postacie rynku muzycznego. Niektóre z przebojów, jak choćby utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem", Mateusz obiecał zaprezentować także przed gnieźnieńską widownią. Z całą pewnością można już dzisiaj stwierdzić, iż Aula im. Jana Pawła II w Gnieźnie, po raz kolejny stanie się miejscem niezapomnianej muzycznej uczty, której warstwa wokalna powinna zadowolić nawet najwybredniejszych koneserów.

Bilety na koncert, który odbędzie się w piątek 8 marca o godzinie 19:00, dostępne są tutaj: Ticket Club

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane