Jesteś tutaj:Kultura Pomóż wygrać książki dla biblioteki
wtorek, 19 lutego 2019 19:10

Pomóż wygrać książki dla biblioteki

 
Pomóż wygrać książki dla biblioteki archiwum redakcji

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna bierze udział w konkursie, w którym książnica może wygrać publikacje wzbogacające zbiór. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Gnieźnieńska biblioteka bierze udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez portal www.novaedita.com, w którym nagrodami są książki ufundowane przez wiodące w naszym kraju wydawnictwa. Wszystkich zachęcamy do głosowania na gnieźnieńską bibliotekę!

Akcja trwa od 9 lutego do 7 marca 2019 r., a głosować można na stronie www.novaedita.com/konkurs-styczen. O wygranej zadecyduje ilość zdobytych głosów, które - uwaga - można oddawać co minutę!

1 komentarz

  • Link do komentarza Wojciech Woźniak czwartek, 14 lutego 2019 12:21 napisane przez Wojciech Woźniak

    W życiu jest mało rzeczy lepszych od dobrej książki. Pozdrawiam i życzę sukcesu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane