Jesteś tutaj:Kultura Zaczytany Dom Kultury
środa, 13 lutego 2019 15:59

Zaczytany Dom Kultury

 
Zaczytany Dom Kultury zdjęcie nadesłane

W ramach dofinansowania ze środków Narodowego Centrum Kultury, w Domu Powstańca Wielkopolskiego realizowany jest projekt, dzięki któremu każdy będzie miał szansę poczytać książkę z miejscowej biblioteczki.

Zaczytany Dom Kultury to ciekawa propozycja w funkcjonowaniu Starego Ratusza. Przekazany z Narodowego Centrum Kultury, w ramach projektu, zbiór ciekawej literatury jest zaproszeniem do poszerzania działań czytelniczych, jakie na co dzień podejmuje Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Czytelnicy będą mogli (w niedalekiej przyszłości) zasiadając w wygodnym fotelu w ratuszowej Strefie Relaksu poczytać wybraną książkę. Do czasu otwarcia Strefy Relaksu w Starym Ratuszu będzie można otrzymać książki wypożyczając je (można je odebrać - przychodząc do Domu Powstańca Wielkopolskiego).

Każdy zainteresowany konkretną książką czytelnik lub czytelniczka, który z różnych przyczyn (wiek, choroba, niepełnosprawność) nie ma możliwości dotrzeć do budynku Starego Ratusza, może zgłosić taką potrzebę dzwoniąc pod numer 61 426 46 30 bądź wysyłając zapytanie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z pomocą nieocenionych wolontariuszy, dostarczona zostanie wybrana pozycja do domu zainteresowanego czytelnika.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane