Jesteś tutaj:Kultura „Busem przez świat” w Gnieźnie
czwartek, 21 marca 2019 12:24

„Busem przez świat” w Gnieźnie

 
„Busem przez świat” w Gnieźnie źródło: wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy na nasze spotkanie z autorami bloga "Busem przez świat", którzy opowiedzą o swoich przygodach, a przy tym nie zabraknie też praktycznych porad na temat taniego podróżowania po Alasce i Kanadzie.

Ola i Karol Lewandowscy, autorzy bloga Busem przez Świat w ponad 70 dni pokonali starym busem prawie 20.000 kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem do autobusu z Into the Wild i odnaleźli Polaka w motelu widmo. Z nimi poznasz Północ taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieprzewidywalną i ucząca pokory. Na spotkaniu opowiedzą o swoich przygodach oraz zdradzą sposoby na tanie podróżowanie po Alasce i Kanadzie.

Spotkanie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3 we wtorek 26 marca o godzinie 19:00. Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie w Gnieźnie.

Po spotkaniu będzie można kupić książki ww. autorów, które są także dostępne sklepie internetowym (nie ma ich w księgarniach) www.sklep.busemprzezswiat.pl

O prelegentach: Nazywamy się Karol i Ola Lewandowscy, mamy 30 lat i jesteśmy podróżującą parą. Podróżujemy po świecie naszym starym kolorowym busikiem i zawsze staramy się robić to jak najtaniej. Prawie nigdy nie podróżujemy sami - nasz bus jest 9-osobowy więc zabieramy ze sobą przyjaciół, czytelników naszego bloga i przypadkowo poznanych ludzi - dzięki temu jest taniej i weselej. W sumie podróżowało z nami już ponad 100 osób. W 9 lat odwiedziliśmy ponad 50 państw na 5 kontynentach i przejechaliśmy ponad 200 tysięcy kilometrów. Nasz blog www.busemprzezswiat.pl otrzymał nagrodę najlepszego Bloga Roku w kategorii Podróże a rok później nasz kanał na youtube został nagrodzony tytułem Twórca Wideo Roku w kategorii Poradnikowe. Na co dzień prowadzimy też wykłady i szkolenia na temat podróży i marketingu internetowego, realizujemy kampanie marketingowe w egzotycznych sceneriach oraz zajmujemy się organizacją podróży przygodowych dla firm.

Wydarzenie na Facebooku

2 komentarzy

  • Link do komentarza MOK piątek, 22 marca 2019 07:30 napisane przez MOK

    Zostało jeszcze trochę biletów ;) Można je nabyć w portierni Miejskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy.

  • Link do komentarza Robert czwartek, 21 marca 2019 17:55 napisane przez Robert

    Są jeszcze bilety?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane