Jesteś tutaj:Kultura Sztuka Malucha - warsztaty w Starym Ratuszu
poniedziałek, 04 marca 2019 08:04

Sztuka Malucha - warsztaty w Starym Ratuszu

  mn

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gniezna do udziału w warsztatach, organizowanych w Starym Ratuszu. Na początek "Instalacja – Najmłodsze dziecko rzeźby".

Ten warsztat pozwoli uczestnikom na stworzenie własnych instalacji. Obowiązuje jedna zasada – dobra zabawa! Dzieci wraz z opiekunami sami zaprojektują, a następnie wykonają jedyną w swoim rodzaju rzeźbę. Materiały, które będą używane to połączenie wtórnych odpadów z tym, co dzieci lubią najbardziej, czyli kolorowe i pachnące masy. Jeśli lubicie się ubrudzić, to trafiliście znakomicie.

Kiedy? Poniedziałek, 4 marca, godzina 17:00 w sali warsztatowej na drugim piętrze Starego Ratusza, wejście przez Urząd Stanu Cywilnego od ul.Rzeźnickiej.

Wstęp wolny! Obowiązują zgłoszenia, którego można dokonać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane