Jesteś tutaj:Kultura „Gabinet osobliwości” w Starym Ratuszu - warsztaty rzeźby
wtorek, 05 marca 2019 13:24

„Gabinet osobliwości” w Starym Ratuszu - warsztaty rzeźby

 
„Gabinet osobliwości” w Starym Ratuszu - warsztaty rzeźby zdjęcie nadesłane

W najbliższy piątek na parterze Starego Ratusza odbędzie się spotkanie autorskie i warsztaty rzeźbiarskie z artystą i twórcą Tomaszem Jędrzejewskim.

8 marca o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich pragnących zapoznać się z projektem  „Gabinet osobliwości” Tomasza Jędrzejewskiego. Udział mogą wziąć wszyscy chętni, a zainteresowani zapoznają się z dorobkiem twórcy oraz z jego najnowszymi realizacjami, pełnymi fascynacji innością i odmiennością.

Inspirując się przedstawionym "Gabinetem osobliwości" uczestnicy warsztatów wykonają z gliny szamotowej swoje własne wyobrażenia hybryd ludzi i zwierząt, dając upust swojej wyobraźni. (na warsztaty obowiązują zapisy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po dwóch tygodniach uczestnicy będą mogli odebrać wypalone prace.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane