Jesteś tutaj:Kultura Voo Voo już w niedzielę w Gnieźnie
środa, 13 marca 2019 10:43

Voo Voo już w niedzielę w Gnieźnie

 

W połowie marca w Klubie Muzycznym "Młyn" w ramach trasy koncertowej promującej nowy krążek, wystąpi dobrze znana gnieźnianom grupa.

Niemal w miesiąc po promocji najnowszego albumu zespołu "Za niebawem", do Pierwszej Stolicy Polski przyjedzie Voo Voo. Zespół, którego twórczość jest dobrze znana, przybywa w ramach trasy promującej nowy dorobek artystyczny muzyków. 

Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu „7” minęły już dwa lata, a muzycy nie spoczęli na laurach i kilka miesięcy temu weszli do studia, by zarejestrować nową płytę studyjną. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajął się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie miksował płytę. Jak zapowiadał lider zespołu, na nowym krążku, nie brakuje na nim niespodzianek, o czym na pewno fani Voo Voo zdążyli się już przekonać. Teraz będzie też okazja, by usłyszeć na żywo nie tylko utwory z nowej płyty, ale również i stare, dobre kawałki.

Koncert odbędzie się w niedzielę 17 marca, tradycyjnie w gościnnych murach "Młyna". Bilety w przedsprzedaży można nabyć w cenie 60 zł w klubie lub Fotostube przy Zielonym Rynku (70 zł w dniu koncertu).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane