Jesteś tutaj:Kultura Czy muzyka ma kolory? - kolejne spotkanie sztuki malucha
środa, 06 marca 2019 18:08

Czy muzyka ma kolory? - kolejne spotkanie sztuki malucha

  mn
Czy muzyka ma kolory? - kolejne spotkanie sztuki malucha zdjęcie nadesłane

11 marca, w poniedziałek zapraszamy najmłodszych z opiekunami na drugie spotkanie w cyklu Sztuka malucha w Starym Ratuszu.

Ten przepełniony muzyką warsztat wprowadzi uczestników w tajemniczy świat. Poznają oni tajemniczo brzmiące słowa "artykulacja" i "kolorystyka", które będą towarzyszyć przez cały czas warsztatu. Uczestnicy zgłębią także tajniki sztuki opowiadania o muzyce. Będzie dużo muzyki, dużo plasteliny i dużo zabawy – to główne atrybuty tego warsztatu.

Warsztaty rozpoczynają się o g. 17.00, w Starym Ratuszu – wejście od ul. Rzeźnickiej, w sali warsztatowej na drugim piętrze.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 4-10 lat. Wstęp wolny, obowiązują zapisy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane