Jesteś tutaj:Kultura Dzień na Trakcie Królewskim
czwartek, 07 marca 2019 13:46

Dzień na Trakcie Królewskim

 
Dzień na Trakcie Królewskim archiwum redakcji

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest „Dzień na Trakcie”. To wyjątkowa okazja, by zwiedzić ten nowy szlak turystyczny w asyście certyfikowanego przewodnika.

W podróż ulicami miasta, po której wszystkich poprowadzą króliki i rzeźby królów, mogą wybrać się zainteresowani, którzy zgłoszą się do udziału w wyżej wymienionym wydarzeniu. W związku z dużym zainteresowaniem, do 18 marca przyjmowane będą zapisy na godziny, o których ruszać będą poszczególne grupy (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Zapisy prowadzone będą pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupy zwiedzających startować będą kolejno o 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00, z parku im. T. Kościuszki (zbiórka przy fontannie).

Organizatorem Dnia na Trakcie Królewskim jest Miasto Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane