Jesteś tutaj:Kultura Ze Śląska do Władywostoku... rowerem - spotkanie podróżnicze
poniedziałek, 25 marca 2019 14:52

Ze Śląska do Władywostoku... rowerem - spotkanie podróżnicze

 

Gnieźnieńska Inicjatywa Rowerowa zaprasza na spotkanie z Pawłem Pieczką, który pewnego dnia wyjechał ze swojej rodzinnej miejscowości i wyruszył w kierunku odległego Władywostoku.

Gnieźnieńska Inicjatywa Rowerowa zaprasza na spotkanie podróżnicze pn. Rowerowe Rajzy w Nieznane - Rowerem z Godowa koło Rybnika aż do Władywostoku. Gościem będzie Paweł Pieczka, mieszkaniec wspomnianego Godowa przy granicy z Republiką Czeską, który jest miłośnikiem kolarstwa długodystansowego. Na swoim koncie ma wiele podróży po całej Europie oraz udział w Maratonie Rowerowym Dookoła Polski. 

Latem 2018 roku wyruszył on w swoją najdłuższą do tej pory trasę, a jego celem był Władywostok. Jak długo trwała podróż oraz z jakimi przygodami musiał się zmierzyć na swojej trasie - będzie można o tym usłyszeć w trakcie spotkania, które odbędzie się 30 marca br. o godzinie 16:00 w Starym Ratuszu. Wstęp wolny. 

Uwaga! W dniu spotkania przed Starym Ratuszem odbywać się będzie znakowanie rowerów. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zachęcają do nadania swoim jednośladom unikalnego numeru rejestrowego, który zostanie także wprowadzony w system. Dzięki temu, w przypadku kradzieży, identyfikacja roweru może być ułatwiona. Rowery będzie można znakować 30 marca od godziny 15:00.

1 komentarz

  • Link do komentarza Olaf poniedziałek, 25 marca 2019 15:34 napisane przez Olaf

    Gnieźnieńska Inicjatywa Rowerowa

    Co to za twór? Zero informacji? Wystartowali wczoraj czy jak?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane