Jesteś tutaj:Kultura „Odwilż” - wystawa zdjęć Agaty Ożarowskiej
sobota, 23 marca 2019 09:48

„Odwilż” - wystawa zdjęć Agaty Ożarowskiej

 

Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. „Odwilż”, na której zaprezentowane zostaną fotografie Agaty Ożarowskiej.

„Odwilż” to wystawa łącząca wybrane fotografie z czterech oddzielnych projektów. Najstarszy trwa już 9 lat, ale nigdy nie było gotowości, żeby prace te pokazać w pełnym wymiarze. „Odwilż” więc powoli i dość niepewnie wydobywa z zastygłej krainy osobiste, czasem dość intymne zdjęcia, nad którymi autorka pracuje od wielu lat. Choć fotografie z projektów o tak odmiennych tytułach: „PTAKI PUSTYCH GNIAZD”, „KLINIKA DLA CHORYCH SNÓW”, „POROBISKO”, „DRZEWOstany”, dotykają tematów bardzo różnych, to jednak wszystkie oscylują między kluczowymi w twórczości Agaty Ożarowskiej pojęciami: cielesności, metafizyki i przyrody.

Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek 28 marca o godzinie 18:00 w Czytelni na piętrze w I LO. Ekspozycję będzie można oglądać do 17 kwietnia 2019 r.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane