Jesteś tutaj:Kultura Mateusz Ziółko wystąpił w Pomniku
sobota, 09 marca 2019 10:20

Mateusz Ziółko wystąpił w Pomniku

 
Mateusz Ziółko wystąpił w Pomniku fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór, jakże wyjątkowy za sprawą obchodzonego Dnia Kobiet, przed gnieźnieńską publicznością wystąpił wyjątkowy artysta.

Tego dnia do Pierwszej Stolicy Polski przyjechał Mateusz Ziółko - piosenkarz, pianista i autor piosenek. Swoją karierę rozpoczął od udziału w programach muzycznych, takich jak Mam talent! w 2008 roku czy Must Be the Music. Tylko muzyka w 2012 roku. W 2013 roku został zwycięzcą trzeciej edycji programu The Voice Of Poland, a także odnotował kilka innych sukcesów muzycznych. To utorowało artyście drogę, którą dziś z powodzeniem kroczy, grając koncerty przy salach pełnej publiki. Tak też było w piątkowy wieczór w Gnieźnie, gdzie w auli I Liceum Ogólnokształcącego wystąpił ze swoim repertuarem koncertowym.

Wydarzenie, odbywające się dzięki Passion Arma Events i do tego w Dniu Kobiet, przyciągnęło wielu fanów muzyki Mateusza Ziółko. Artysta rozpoczął od utworu pochodzącego ze swojej ostatniej płyty "Ogień i woda", by następnie przechodzić przez kolejne piosenki, dobrze znane zgromadzonym słuchaczom, a będące autorskim wykonaniem Mateusza Ziółko m.in. Szkło, Planety, Crazy Little Thing Called Love, Czas i miejsce, Na nowo. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane