Jesteś tutaj:Kultura Fisz Emade Tworzywo z nową płytą w Młynie
niedziela, 10 marca 2019 15:23

Fisz Emade Tworzywo z nową płytą w Młynie

 
Fisz Emade Tworzywo z nową płytą w Młynie fot. Rafał Wichniewicz

Na koncert tytułowej grupy gnieźnianie czekali od dawna, czego dowodem było wyprzedanie biletów na miesiąc przed jego terminem. 

W piątkowy wieczór przed gnieźnieńską publicznością wystąpił wyjątkowy projekt muzyczny, jakim jest Fisz Emade Tworzywo. Grupa przyjechała w ramach premierowej trasy koncertowej, prezentując najnowszy dorobek artystyczny, nagrany na płycie "Radar", wydanej w tym samym dniu.

Koncert grupy w Gnieźnie i to w dniu premiery swojego nowego albumu, odebrany został jako wyjątkowa okazja do tego, by posłuchać najnowszej twórczości muzyków. Licząca sobie 11 utworów płyta, jest wypełniona - jak to określili pierwsi recenzenci w dniu premiery - "muzyką drogi", a więc podróżą sentymentalną do melodii lat 80., zaglądając do nurtu disco oraz rocka, nie dając tym samym wytchnienia swoim fanom. Tak też było w piątkowy wieczór, kiedy zgromadzeni w Klubie Muzycznym Młyn mogli usłyszeć najnowsze dzieło artystów, m.in. utwory Wolne Dni, Radar, Basen czy Dwa Ognie, ale nie zabrakło i kilka piosenek z poprzednich płyt, m.in. Kanterstrajk czy Pył.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane