Jesteś tutaj:Kultura Wieczór z poetami piosenki
czwartek, 14 marca 2019 08:13

Wieczór z poetami piosenki

 
Wieczór z poetami piosenki archiwum redakcji

Gnieźnieńska filia Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu zaprasza na wieczór z poetami piosenki pod hasłem "Jeszcze w zielone gramy...".

Spotkanie, które będzie przepełnione najróżniejszymi utworami, wykonywanymi przez znanych polskich artystów, odbędzie się w piątek 22 marca o godzinie 17:00. W jego trakcie będzie można usłyszeć teksty, które znane są z twórczości takich muzyków, jak Jaremi Przybora, Jonasz Kofta, Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski. Zainteresowani udziałem mogą się zapisywać do 21 marca pod numerem telefonu 577 001 317.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane