Jesteś tutaj:Kultura Obudź nowe życie w meblach – warsztaty familijne
piątek, 15 marca 2019 11:20

Obudź nowe życie w meblach – warsztaty familijne

  mn
Obudź nowe życie w meblach – warsztaty familijne zdjęcie nadesłane

Sobotni poranek można spędzić twórczo i pracowicie - wszystko za sprawą warsztatów, które odbędą się 16 marca w Starym Ratuszu o godzinie 9:30.

Do poprowadzenia spotkania zaproszono dziewczyny, które poza pracą zawodową, odkrywają w sobie pasję do odnawiania starych mebli i działań odświeżających wnętrza domu. Anna jest na co dzień stateczną panią doktor na uczelni, a Dominika spełnia się jako doradca zawodowy. Obie znają się co najmniej tak długo, jak długo sięgają pamięcią. Obie mają świadomość, że nasze domy, miasta, kraje zużywają więcej zasobów niż są w stanie wyprodukować. Obu leży na sercu problem nadmiernej ilości śmieci, które każdego dnia generujemy. Obie zatem po pracy, sięgają po szlifierki, wkrętarki, tackery i maszyny do szycia, aby nadać starym rzeczom nowe życie.

Podczas warsztatów dziewczyny nie tylko z uczestnikami będą odświeżać stare krzesła, ale zaproponują ciekawe eko rozwiązania na obudzenie nowego życia w swoich domach/mieszkaniach. 

Wstęp wolny. Zapisy na działanie „Obudź nowe życie w meblach – warsztaty familijne” pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane