Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty z linorytu - zrób sobie logo
piątek, 15 marca 2019 12:24

Warsztaty z linorytu - zrób sobie logo

  mn
Warsztaty z linorytu - zrób sobie logo zdjęcie nadesłane

Lubisz wyrażać siebie? Interesujesz się projektowaniem, grafiką? Chcesz poznać technikę druku wypukłego? Masz ochotę zmierzyć się z kreatywnym zadaniem?

Jeśli tak, zapraszamy serdecznie na warsztaty z linorytu, podczas których zaprojektujesz a następnie zrealizujesz w technice druku wypukłego, swój logotyp. Organizatorzy warsztatu wspólnie pomyślą nad tym, co najlepiej określa Twoją osobowość, pasje a następnie pomogę Ci wykonać projekt oraz matrycę za pomocą dłuta. Na koniec dowiesz się jak przenieść swoją grafikę na papier i wykonać odbitkę, którą zabierzesz ze sobą do domu.

Warsztaty, które poprowadzi Dorota Woźniak, studentka architektury na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej, odbędą się 17 marca w Domu Powstańca Wielkopolskiego i skierowane są dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy o godzinie 11:00 - wstęp wolny - obowiązują zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane