Jesteś tutaj:Kultura Voo Voo wystąpił w Młynie
wtorek, 19 marca 2019 17:48

Voo Voo wystąpił w Młynie

 
Voo Voo wystąpił w Młynie fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielny wieczór Klub Muzyczny "Młyn" po raz kolejny w tym miesiącu wypełnił się miłośnikami dobrej muzyki. Tym razem za sprawą grupy, na której przyjazd wielu czekało od dwóch lat.

Voo Voo nie trzeba ani specjalnie przedstawiać, ani też zapowiadać, by bilety na koncerty tego zespołu cieszyły się uznaniem wśród gnieźnian. Tym bardziej, że grupa po raz ostatni gościła w Gnieźnie dwa lata temu podczas promocji swojego ostatniego krążka pt. „7”.

Od tej pory artyści koncertowali, ale też w ostatnich miesiącach odwiedzili studio, w którym skomponowali nowy album. W lutym doczekał się on swojej premiery - „Za niebawem” to, jak twierdzą muzycy, "dużo głosu ludzkiego, echa różnych płyt Voo Voo, ale i coś zupełnie nowego". Trasa koncertowa promująca krążek, rozpoczęła się właściwie od występu zespołu w radiowej Trójce w lutym, ale tak naprawdę ruszyła z początkiem marca. Do Gniezna grupa zawitała 17 marca, przyciągając do Młyna tłum fanów. W trakcie koncertu usłyszeć można było przede wszystkim utwory z najnowszego krążka, ale nie zabrakło i kawałków z pozostałego dorobku muzycznego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane