Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie z Joanną Lichocką
środa, 20 marca 2019 08:28

Spotkanie z Joanną Lichocką

  mn
Spotkanie z Joanną Lichocką zdjęcie nadesłane

Poseł Krzysztof Ostrowski zaprasza na piątkowe spotkanie z posłanką Joanną Lichocką.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 marca br. o godz.18:00. Ma ono charakter otwarty i odbywa się w sali konferencyjnej Hotelu Pietrak przy ul Chrobrego - wejście możliwe także od strony ul. Dąbrówki.

 

7 komentarzy

  • Link do komentarza wilk piątek, 22 marca 2019 01:04 napisane przez wilk

    Tutejszy-- bo to Pierwsza Stolica Lemingów!!!! Albo gimbaza,albo dzbany albo komuno wróć,taki jest przekrój tych co wybierali post komunę na czele z Budaszem, Kujawą Grobelnym i Gruszczyńskim,inaczej tego sie nie da określić,a reszta może trochę rozgarniętych NIE POSZŁA do wyborów,co też świadczy o nich ,niestety nie najlepiej !!!! Samo spotkanie może być z posłanką bardzo ciekawe,ponieważ dobitnie formułuje swoje poglądy,....nie chwaląc się ....podobnie jak ja.......

  • Link do komentarza bobhaus czwartek, 21 marca 2019 21:43 napisane przez bobhaus

    O czym chce rozmawiań ta nawiedzona Mgłą pani??? O następnej kadencji dla siebie. Twierdząc że ona to Polska??

  • Link do komentarza Tutejszy czwartek, 21 marca 2019 16:46 napisane przez Tutejszy

    Masakra, to fakt. Klika czerwono-pomarańczowa rządząca w Gnieźnie, to dopiero masakra! Przekonujemy się o tym każdego dnia, a będzie tylko gorzej. Co takiego siedzi w głowach Gnieźnian, że to pcha ich do takiego wyboru? Oby tylko nie przełożyło się to, na kolejne wybory, europejskie i parlamentarne. Ciekawe, szpital dokończą, czy rozbiorą?

  • Link do komentarza Julian czwartek, 21 marca 2019 15:54 napisane przez Julian

    Polska upada? Przecież rządzi PIS. A Lichocka kilka lat temu wchodziła bez wazeliny Buzkowi, a teraz wielka patriotka

  • Link do komentarza pani Milena czwartek, 21 marca 2019 06:29 napisane przez pani Milena

    Ale poseł dał czadu ! Mój Azor podniósł nogę !

  • Link do komentarza mieszkaniec środa, 20 marca 2019 23:52 napisane przez mieszkaniec

    @ "noemaln" - masakrą to sa tacy okazy, jak ty, przez których Polska upada, zatem cieszy nas, ze sa jeszcze ludzie pokroju posłanki Lichockiej, którym na sercu leży dobro Polski i Polaków. I pani poseł nie przyjeżdża do nas, by ja oglądać, tylko po to, by z nią o poważnych spawach rozmawiać. No, ale to przecież nie twój poziom :-(

  • Link do komentarza normaln środa, 20 marca 2019 10:55 napisane przez normaln

    Masakra... Kto ją chce oglądać?