Jesteś tutaj:Kultura Artystyczne wybryki na czwartym spotkaniu Sztuki Malucha
czwartek, 21 marca 2019 13:43

Artystyczne wybryki na czwartym spotkaniu Sztuki Malucha

 
Artystyczne wybryki na czwartym spotkaniu Sztuki Malucha zdjęcie nadesłane

W ostatni poniedziałek marca zapraszamy do Starego Ratusza na czwarte spotkanie w cyklu Sztuka Malucha, zatytułowane Artystyczne wybryki.

To warsztat o tworzeniu nogami, łokciami i z zamkniętymi oczami. Uczestnicy będą eksperymentować i badać przeciwieństwa. Będzie to okazja by sprawdzić, jakie części naszego ciała są zaangażowane w czasie tworzenia i jakie gesty możemy wykonać, a także czy sztuki plastyczne mają coś wspólnego z tańcem. Uczestnicy popracują samodzielnie i wspólnie, poszukamy tytułów do powstałych prac, które niekoniecznie muszą przypominać coś, co znamy.

Organizatorzy proszą o założenie wygodnego stroju i zabranie czegoś do picia. Warsztaty odbędą się 25 marca o godzinie 17:00 w Starym Ratuszu. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wstęp wolny!

Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej na 2 piętrze Starego Ratusza – wejście przez Urząd Stanu Cywilnego (tj. od ul. Rzeźnickiej).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane