Jesteś tutaj:Kultura Tysiąc jaj na galę wielkanocnego malowania
środa, 27 marca 2019 18:17

Tysiąc jaj na galę wielkanocnego malowania

  mn
Tysiąc jaj na galę wielkanocnego malowania archiwum redakcji

W ramach tradycyjnej, przedświątecznej imprezy, jaką jest Wielka Gala Malowania Jaja, MOK zaprasza wszystkich do dobrej zabawy.

Tegoroczny konkurs wielkanocny będzie prawdziwie "z jajem". Już 18 kwietnia o godzinie 12:00 na deptaku przed Starym Ratuszem (o ile pozwoli na to pogoda) odbędzie się tradycyjna gala, na której uczestnicy będą mieli do pomalowania tysiąc jaj.

Podczas tegorocznej Gali Malowania Jaja organizatorzy zapowiadają przeprowadzenie "Konkursu z Jajem" czyli potyczek grupowych na wesoło z elementami nawiązującymi do tradycji wielkanocnych. Będą to różne zadania manualne, logiczne i sprawnościowe dla grup lub rodzin z dziećmi. Zgłoszenia 3-4 osobowych zespołów przyjmuje sekretariat MOK lub na stronie internetowej MOK do 17 kwietnia ( ilość miejsc ograniczona). Organizatorzy mają nadzieję, że nie zabraknie chętnych do zabawy w świątecznym klimacie, która ucząc i bawiąc zakończy się wręczeniem nietuzinkowych świątecznych prezentów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane