Jesteś tutaj:Kultura Rockowy wieczór z Alians, Zmaza i Hanz Bonanza
środa, 03 kwietnia 2019 12:29

Rockowy wieczór z Alians, Zmaza i Hanz Bonanza

 
Rockowy wieczór z Alians, Zmaza i Hanz Bonanza zdjęcie nadesłane

Już w najbliższą sobotę w Klubie Muzycznym "Młyn" wystąpią tytułowe kapele punkrockowe. Bilety są jeszcze dostępne.

W sobotni wieczór 6 kwietnia klub przy ul. Roosevelta zamieni się w prawdziwą muzyczną arenę pełną mocnego brzmienia i ostrego wokalu. Wszystko za sprawą trzech zespołów, które tego dnia przyjadą do Gniezna.

ALIANS powraca do Młyna po 10 latach! Niektórzy pewnie pamiętają do dziś ich energetyczny koncert: wybuchową mieszankę punk'a, hard core'a, reggae i ska! Inni będą mieli okazję zobaczyć ich po raz pierwszy! Przed nimi zagra punkowy zespół Zmaza z Trzcianki oraz chłopaki z Hanz Bonanza!


ALIANS – polski zespół folk - punkowy, powstały w 1990 roku w Pile. Wykonuje dość oryginalną mieszankę muzyki punk, hardcore, folk, reggae i ska, która zyskała miano „pilskiego brzmienia” (inaczej punky reggae). W instrumentarium Aliansu występuje nietypowy na scenie punk instrument – akordeon. Do najbardziej znanych piosenek grupy 

Zmaza to punkowy zespół z Trzcianki występujący już od niemal trzech dekad, reprezentujący dość psychodeliczne podejście do punk rocka, mający na swoim koncie występy na imprezach takich jak Przystanek Woodstock. Koncert będzie promował najnowszy album zespołu pt. NIC

Imprezę rozpocznie koncert zespołu Hanz Bonanza z Gniezna!

Koncert odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie 20:00. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży (35 w dniu koncertu) jeszcze są dostępne w Młynie i Fotostube.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane