Jesteś tutaj:Kultura Stary Ratusz zaprasza na kwietniowe wydarzenia
piątek, 29 marca 2019 12:57

Stary Ratusz zaprasza na kwietniowe wydarzenia

 
Stary Ratusz zaprasza na kwietniowe wydarzenia fot. Rafał Wichniewicz

W ramach działania „Daj się wciągnąć w Stary Ratusz” organizatorzy mają do zaoferowania kilka ciekawych warsztatów oraz wydarzeń związanych w tym miesiącu z podróżami.

Pierwszym z nich jest cykl warsztatów pn. Podróż z Maluchem. Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek kwietnia (poza czasem wielkanocnym) o godz. 17:00. Zapraszamy na zajęcia dzieci w wieku 4-10 lat z rodzicami (obowiązują zapisy) 

4 kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie podróżnicze z Filipem Falińskim „Autostopem przez Kirgistan”

6 kwietnia między godz. 11-13 rozpoczną się przygotowania dziedzińca Starego Ratusza na sezon letni. Planujemy poprzez gry podwórkowe oraz proste warsztaty dekoracyjne zaprosić mieszkańców do integracji i ciekawie spędzonego sobotniego przedpołudnia.

7 kwietnia zapraszamy na warsztaty i spotkanie z Agatą Ożarowską. Warsztaty robienia biżuterii z darów natury - Skrawek piękna w ziarnku piasku rozpoczną się o godz. 12:00 a o 16:00 zapraszamy na spotkanie, które połączone z degustacją, zgłębiać będzie tajniki podróży do Birmy w poszukiwaniu najlepszych gatunków herbaty

8 Kwietnia o godz. 18.00 odbędą się warsztaty robienia sushi z KOKUsushi.

13 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na projekcję filmu „Nie dojechać nigdy” w reż. Bartosza Liska

14 kwietnia o godz. 11:00 zapraszamy dzieci na Teatr Ilustracji Kamishibai z Poznania na bajkę estońską. Po spektaklu warsztaty rodzinne. Obowiązują zapisy.

23 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy na kolejną odsłonę spotkań z piosenką. Tym razem: Podróż w czasie-dawne pieśni z Huskarlem

26 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty bębniarskie z zespołem Drum Work (obowiązują zapisy). Wszystkich pasjonatów afrykańskich rytmów zapraszamy także na koncert zespołu o godz. 20:00.

Ponadto przypominamy o otwartym Domu Powstańca Wielkopolskiego od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 oraz 7 kwietnia w godz. 10:00-14:00 i 28 kwietnia w godz. 12:30-16:00. Nadal przyjmujemy zgłoszenia grup zorganizowanych, które chcą odwiedzić Dom Powstańca Wielkopolskiego i uczestniczyć w warsztatach (zgłoszenia pod nr 512 411 867 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Na warsztaty obowiązują zapisy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane