Jesteś tutaj:Kultura Autostopem przez Kirgistan - spotkanie podróżnicze
wtorek, 02 kwietnia 2019 11:19

Autostopem przez Kirgistan - spotkanie podróżnicze

  mn
Autostopem przez Kirgistan - spotkanie podróżnicze zdjęcie nadesłane

W najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie z Filipem Falińskim, autorem bloga "Stacja Filipa". Gość opowie o swojej ciekawej wyprawie do wciąż mało znanego Kirgistanu.

- Autostop nie jest najpewniejszym ani najspokojniejszym środkiem transportu, ale posiada dużą przewagę nad bardziej zorganizowanymi formami podróży: nierzadko oznacza prawdziwą przygodę. Autobus nigdy nie dowiózłby mnie do miejsca, gdzie z ziemi wydostaje się… płonąca woda - opowiada Filip Faliński.

Spotkanie bogate w opowieści o przygodach, które spotkały Filipa w drodze do wymarzonego celu, przeplecione wtrąceniami o aktualnej sytuacji, jaka panuje w Azji Centralnej, polityce i realiach Kirgistanu. To niecodzienne wydarzenie, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, odbędzie się w Starym Ratuszu - w sali koncertowej, w najbliższy czwartek, 4 kwietnia o godz. 18:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane