Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie z podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim
czwartek, 04 kwietnia 2019 09:42

Spotkanie z podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie podróżnicze w Pierwszej Stolicy Polski. Bilety na wydarzenie, którego gościem będzie Przemysław Kossakowski, są jeszcze dostępne.

Podróżnik, autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja” oraz „Wtajemniczenie” (emitowanych na kanale TTV) przyjedzie do Gniezna w czwartek 11 kwietnia. Znany wielu rodakom, w swoich programach przekracza kolejne granice i tabu. Poddaje się rozmaitym zabiegom i rytuałom, odwiedza odległe miejsca i stara się zgłębić tajemnice. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

Podczas spotkań opowiada o tym, czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 19:00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3. Bilety w cenie 15 złotych są jeszcze do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane