Jesteś tutaj:Kultura Koncert Pasyjny chóru Dzwon już w niedzielę
czwartek, 04 kwietnia 2019 16:36

Koncert Pasyjny chóru Dzwon już w niedzielę

 
Koncert Pasyjny chóru Dzwon już w niedzielę archiwum redakcji

Zapraszamy 7 kwietnia do kościoła garnizonowego na koncert w wykonaniu chóru Towarzystwa Śpiewaczego "Dzwon". W programie artystycznym znajdą się utwory związane z nadchodzącym czasem Wielkiej Nocy.

Najbliższa niedziela będzie piątą w obchodzonym Wielkim Poście. Tego dnia, o godzinie 15:30 w kościele garnizonowym będzie można usłyszeć utwory pasyjne i pokutne w wykonaniu najstarszego gnieźnieńskiego chóru.

Koncert będzie wprowadzeniem do przeżywania tego najważniejszego okresu każdego chrześcijanina, jakim jest Wielkanoc. Organizatorzy wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, zapraszają do udziału. Wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane