Jesteś tutaj:Kultura Przed nami Świąteczny Targ Wiejski
piątek, 05 kwietnia 2019 16:47

Przed nami Świąteczny Targ Wiejski

  mn
Przed nami Świąteczny Targ Wiejski zdjęcie nadesłane

Tradycyjne babki i mazurki, wędliny, sery oraz miody, świeże warzywa, a nawet ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, już w sobotę 13 kwietnia, zagoszczą przed gnieźnieńskim Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul. Słowackiego.

Okazją do zaprezentowania produktów lokalnych producentów, rolników i przetwórców jest coroczny Świąteczny Targ Wiejski. Po raz kolejny, w okresie poprzedzającym Wielkanoc, samorząd Powiatu Gnieźnieńskiego promuje bezpośrednią sprzedaż rodzimych produktów na Świątecznym Targu Wiejskim. Tym razem, wydarzenie zorganizowane zostanie na terenie Centrum Kształcenia Praktycznego. Na wszystkich gości czekać będą tradycyjne domowe wypieki, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, jak również wędliny, przetwory warzywne i rękodzieło. Świąteczny Targ Wiejski rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 16.00.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Rolnicza, Centrum Kształcenia Praktycznego oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie.

1 komentarz

  • Link do komentarza Misiu wtorek, 09 kwietnia 2019 07:31 napisane przez Misiu

    Ale super miejsce sobie wybrali na ten Targ Wiejski. W okolicy nie ma ani jednego miejsca postojowego dla samochodów !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane