Jesteś tutaj:Kultura Trzecie warsztaty z cyklu Podróż z Maluchem
środa, 10 kwietnia 2019 07:56

Trzecie warsztaty z cyklu Podróż z Maluchem

  mnopr
Trzecie warsztaty z cyklu Podróż z Maluchem zdjęcie nadesłane

W poniedziałek zapraszamy na cykliczne już zajęcia dla najmłodszych - Podróż z Maluchem - spotkanie III pod hasłem "Przytulanki".

Jak stworzyć najlepszego przyjaciela w podróży i nie tylko? Zabawka na każdą wyprawę - stawiamy na miękką i lekką, z ruchomymi elementami i oczywiście samodzielnie uszytą. Podczas warsztatów uczestnicy będą szyć przytulanki z tego, co pod ręką, czyli rękawiczek, czapek, ulubionych skarpetek. To będzie twórcze szycie przyjaciela do przytulania z podróżnej walizki.

Zapraszamy w poniedziałek 15 kwietnia wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat z opiekunami (obowiązują zapisy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub t: 512 411 867). Zajęcia odbywają się w Starym Ratuszu na I piętrze, wejście od ul. Rzeźnickiej (przez USC).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane