Jesteś tutaj:Kultura Piątek z zespołem Drum Work
środa, 17 kwietnia 2019 11:41

Piątek z zespołem Drum Work

  mn
Piątek z zespołem Drum Work zdjęcie nadesłane

W ramach działań "Daj się wciągnąć w Stary Ratusz" w kwietniu na różny sposób organizatorzy chcą zabrać gnieźnian w podróż. Tym razem podczas warsztatów i wieczornego koncertu wybrzmią rytmy gorącej Afryki.

Zespół Drum Work to grupa profesjonalnych multiperkusistów, którzy na swoim koncie mają współpracę z gwiazdami estrady oraz niezliczone koncerty w całej Polsce oraz Niemczech, Estonii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Maroko.

Zaproszeni do Starego Ratusza najpierw przeprowadzą warsztat bębniarski, Każdy uczestnik będzie miał swój bęben do dyspozycji. Instrumenty, których Drum Work używa, pochodzą z Afryki Zachodniej, Kuby i Brazylii co gwarantuje niesamowitą moc i bogactwo brzmieniowe. Podczas warsztatów muzycy z uczestnikami stworzą dynamiczny i zróżnicowany rytmicznie utwór z afrykańskim zaśpiewem. By uczestniczyć w warsztacie należy zapisać się, wysyłając zgłoszenie pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie młodzież i dorosłych (wiek: 10+) 

O koncercie zaplanowanym na godz. 20:00 trudno cokolwiek powiedzieć. Muzycy nie ukrywają, że często dają ponieść się emocjom, przez co każdy ich występ jest niepowtarzalny. Podczas tworzenia repertuaru szukają inspiracji w bogactwie muzyki afrykańskiej, kubańskiej czy brazylijskiej. To daje pełne przeświadczenie o gorących rytmach słyszanych podczas koncertu. 

Zapraszamy bardzo serdecznie na warsztaty, które zaplanowane są na godz. 17:00 oraz na koncert o godz. 20:00, 26 kwietnia w piątek, na parterze Starego Ratusza w Gnieźnie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane