Jesteś tutaj:Kultura Zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej
wtorek, 23 kwietnia 2019 16:39

Zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej

 
Zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej zdjęcie nadesłane

Znakomita polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna o niezwykle wszechstronnym talencie przyjedzie do Gniezna już pod koniec maja.

Działająca już od półwiecza artystka, wielokrotnie nagradzana oraz posiadająca ogromny dorobek sceniczny, przyjedzie po raz pierwszy z najnowszym repertuarem do Gniezna, gdzie w Auli I LO podziwiać ją będzie mogła publiczność z Pierwszej Stolicy Polski - i to w niezwykłym dniu, bowiem koncert odbędzie się z okazji Dnia Matki.

Najnowszą kreacją tej wybitnej aktorki jest rola pieśniarki, której najlepszą recenzją są niezliczone nagrody, jakie otrzymała za podwójnie platynową „Atramentową”, złoty „Suplement” i złote kolędy „Świątecznie, m.in. podczas 53 KFPP w Opolu w 2016 roku otrzymała – po raz pierwszy w historii festiwalu – nagrodę Narodowego Centrum Piosenki Polskiej oraz uhonorowana została Złotym Mikrofonem. Najnowsza płyta artystki pt. „Malinowa” ukazała się w maju ubiegłego roku roku i składa się w większości z autorskich tekstów, do których muzykę skomponował Maciej Muraszko.

 

Występ, organizowany przez Passion Arma Events, odbędzie się 25 maja o godzinie 19:00, a bilety na to wydarzenie można zakupić na ticketclub.pl

1 komentarz

  • Link do komentarza Anka poniedziałek, 06 maja 2019 09:16 napisane przez Anka

    Czy nie ma już biletów? Nigdzie nie ma informacji o tym koncercie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane