Jesteś tutaj:Kultura Pomalowali wspólnie tysiąc jaj - fotogaleria
czwartek, 18 kwietnia 2019 12:37

Pomalowali wspólnie tysiąc jaj - fotogaleria

 
Pomalowali wspólnie tysiąc jaj - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

W ramach kolejnej odsłony Gali Malowania Jaja, na deptaku przed ratuszem pojawił się tłum mieszkańców, którzy wspólnie przygotowywali świąteczne ozdoby.

Coroczną tradycją wielkanocną Miejskiego Ośrodka Kultury jest wspólna zabawa przy malowaniu pisanek oraz przygotowywaniu ozdób świątecznych. Tak również było w czwartek 18 kwietnia, kiedy to korzystając z dobrej aury, gnieźnieński deptak zamienił się w warsztat malarsko-rękodzielniczy. Dla wszystkich uczestników przygotowano tysiąc jaj, a ponadto dziesięć drużyn wystartowało w zmaganiach w "konkursie z jajem". Były to nic innego, jak potyczki grupowe, którym zlecano kolejne zadania do wykonania - nawiązujące rzecz jasna do Wielkanocy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane