Jesteś tutaj:Kultura Ostatnie warsztaty Podróży z Maluchem
wtorek, 23 kwietnia 2019 18:10

Ostatnie warsztaty Podróży z Maluchem

 
Ostatnie warsztaty Podróży z Maluchem zdjęcie nadesłane

Czwarte spotkanie w Starym Ratuszu zamyka cykl różnorodnych wydarzeń związanych z hasłem "Podróże", jakie organizatorzy zaproponowali mieszkańcom Gniezna w tym miesiącu.

Warsztaty w cyklu Podróż z Maluchem odbędą się 29 kwietnia, o godz. 17.00 pod hasłem KOSMOS. To będzie podróż w bardzo daleki, czarny, pełen migoczących gwiazd wszechświat. Podczas warsztatów uczestnicy poznają układ słoneczny, stworzą własną czarną dziurę, spotkają przyjaznego kosmitę, wyposażą plecak kosmonauty z ekwipunkiem niezbędnym na każdą wyprawę - tę na pobliskie podwórko i w odległą galaktykę.

Na warsztat obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub t: 512 411 867

Zapraszamy odbiorców indywidualnych tj. opiekunów z dziećmi w wieku 4-10 lat. Wszystkie materiały zapewnia organizator. Zajęcia odbywają się w Starym Ratuszu na I p., wejście od ul. Rzeźnickiej (przez Urząd SC), a wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane