Jesteś tutaj:Kultura Potańcówka ludowa z muzyką na żywo
środa, 24 kwietnia 2019 19:00

Potańcówka ludowa z muzyką na żywo

 
Potańcówka ludowa z muzyką na żywo zdjęcie nadesłane

Stowarzyszenie Siedlisko zaprasza na zabawę taneczną przy akompaniamencie dud wielkopolskich, skrzypiec oraz akordeonie.

Spotkanie połączone z muzyką organizowane jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej "Siedlisko". - Zatańcz z nami przy muzyce na żywo wykonywanej na tradycyjnych instrumentach wielkopolskich - informują, zaznaczając iż poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godzinie 19:00 na przystani wodnej "Bielnik" w Lubochni (na głównym skrzyżowaniu we wsi jadąc od miasta należy kierować się w lewo).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane