Jesteś tutaj:Kultura Nowy klub Biblioteki
czwartek, 25 kwietnia 2019 16:33

Nowy klub Biblioteki

  mn
Nowy klub Biblioteki archiwum redakcji

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zachęca do skorzystania z oferty nowego klubu książkowego. Pierwsze spotkanie już wkrótce.

Można kochać książki i gotowanie. Z połączenia obu tych zamiłowań, jesteśmy tego pewni, mogą powstać rzeczy nadzwyczajne. Takie, jak zapachy wprost z kuchennych opowieści naszych ulubionych bohaterów czy potrawy polecane przez sławne osobistości. Kuchenne poszukiwania między stronami książek mogą sięgać także do tego, co było – co powiecie na obiad rodem ze stołu pierwszych Piastów? Do tego, co zdrowe – spotkanie z dietetykiem? Prawda, że brzmi kusząco?

Dla wszystkich miłośników słowa i sztuki kulinarnej otwieramy nowy klub – „Apetyt na książkę”. Będzie to miejsce wymiany doświadczeń i spotkań, które połączą „w jednym garnku“ dwie pasje – czytelniczą i kulinarną. Pierwsze spotkanie w czwartek 9 maja 2019 r. o godz. 17.00 w Wypożyczalni dla Dzieci, przy ul. Mieszka I 15. Będzie pysznie, zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane