Jesteś tutaj:Kultura Zabębnili wspólnie z Drum Work
niedziela, 28 kwietnia 2019 13:07

Zabębnili wspólnie z Drum Work

  mn
Zabębnili wspólnie z Drum Work zdjęcie nadesłane

W ramach działań "Daj się wciągnąć w Stary Ratusz", w miniony piątek na dziedzińcu Starego Ratusza, odbyły się warsztaty bębniarskie.

Kontynuując kwietniowy temat podróży w Ratuszu, uczestnicy warsztatów mogli poznać bębny afrykańskie oraz spróbować gry na nich pod bacznym okiem multiinstrumentalistów z zespołu Drum Work. Na koniec muzycznej podróży odbył się niezwykły koncert zespołu przed Starym Ratuszem. Dynamiczne i bogate dźwięki przyciągnęły sporą liczbę publiczności, a deptak został ożywiony gorącymi rytmami. 

Zespół Drum Work to grupa profesjonalnych multiperkusistów, którzy na swoim koncie mają współpracę z gwiazdami estrady oraz niezliczone koncerty w całej Polsce oraz Niemczech, Estonii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Maroko. 

1 komentarz

  • Link do komentarza prosport poniedziałek, 29 kwietnia 2019 21:46 napisane przez prosport

    Powinna być powtórka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane