Jesteś tutaj:Kultura Mania kreowania. Przegląd twórczości amatorskiej
wtorek, 30 kwietnia 2019 18:00

Mania kreowania. Przegląd twórczości amatorskiej

  mnopr
Mania kreowania. Przegląd twórczości amatorskiej zdjęcie nadesłane

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza wszystkich, którzy tworzą z wewnętrznej potrzeby na spotkanie pod hasłem Mania kreowania.

Impreza ma na celu publiczną prezentację nieznanej twórczości z dowolnej dziedziny. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy pragną podzielić się swoją twórczością. Więcej informacji można uzyskać na stronie gnieźnieńskiej filii Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu - www.gniezno.pbp.poznan.pl. Wystawa odbędzie się 15 maja o godzinie 17:00 w siedzibie instytucji przy ul. Mieszka (internat Medyka). 

Zapisy przyjmowane są do 8 maja pod numerem telefonu: 577 001 317.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane