Jesteś tutaj:Kultura Wystawa „Wszyscy jesteśmy wyjątkowi”
sobota, 04 maja 2019 11:01

Wystawa „Wszyscy jesteśmy wyjątkowi”

 
Wystawa „Wszyscy jesteśmy wyjątkowi” zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej twórczości, ukazującej umiejętności osób z dysfunkcjami, które chcą pokazać swój indywidualny dorobek artystyczny.

Obchody Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych to z jednej strony wystawa fotografii autorstwa Aliny Wilczkowskiej, w której udział wzięli wyjątkowi modele z Centrum Aktywności Społecznej Largo i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kłecku. Z drugiej strony to okazja do spotkania się w Starym Ratuszu i zaprezentowania dorobku artystycznego osób z niepełnosprawnościami. W imprezie wezmą udział Środowiskowe Domy Samopomocy „Dom Tęcza” i „Dom Anki” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Gnieźnie.

„Wszyscy jesteśmy wyjątkowi” to wydarzenie, które doskonale pokazuje, że łączą nas te same zainteresowania i pasje. Podczas tej wyjątkowej imprezy będzie można podziwiać taniec towarzyski na wózku, występ teatrzyku kamishibai oraz różnorodne prace osób z niepełnosprawnościami. Publiczna Biblioteka Pedagogiczna serdecznie zaprasza kochających fotografię, rzeźbę, rękodzieło, teatr czy taniec 7 maja o godz. 16:00 do Starego Ratusza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane