Jesteś tutaj:Kultura Muzyka malucha w ramach spotkań w Starym Ratuszu
poniedziałek, 06 maja 2019 11:55

Muzyka malucha w ramach spotkań w Starym Ratuszu

  mn
Muzyka malucha w ramach spotkań w Starym Ratuszu zdjęcie nadesłane

3xM czyli Muzyka Malucha w Maju - pod tym hasłem w Starym Ratuszu odbywać się będą najbliższe spotkania, które będą wypełnione dźwiękami. Wesołe i smutne melodie, harmonie i tonacje to będzie uczestników familijnych warsztatów zajmować w najbliższym czasie.

Uczestnicy Muzyki Malucha będą eksplorować tematy muzyczne i około muzyczne. Sprawdzą czy można usłyszeć ciszę, dowiedzą się czym jest dźwiękonaśladownictwo, stworzą grające rzeźby, samodzielnie skonstruują instrumenty, a na koniec poznają dawny nośnik dźwiękowych danych - kasetę magnetofonową, która u rodziców może wywołać nutkę nostalgii.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, 6, 13, 20 i 27 maja, o godz. 17.00 w sali na parterze Starego Ratusza, wejście główne - od ul. Chrobrego.

Na wszystkie warsztaty wstęp wolny, obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane